Hakkımızda

10 yılı aşkın süredir  hazır mutfak alanında faaliyet gösteren firmamız, Adana ve çevresinde çok sayıda seçkin projenin uygulayıcısı olmuştur. Hazır mutfak dolapları, banyo dolapları, vestiyer, giysi dolapları, tv üniteleri  ve iç kapı imalatı yapan firmamız, sektöründe özgün çizgisi ve kalitesiyle markalaşmıştır.  İkon mutfak tüm ürünlerini ileri teknoloji makine teçhizatı ile üretim yaparak müşterilerine sunmaktadır. 

Kurumsal altyapısını tamamlayan ve makine parkurunu genişleten firmamız  2010 yılından itibaren ihracata önem vermiş ve çok miktarda modüler dolap ürünlerinin, yurtdışında hem uygulayıcısı  hem de üreticisi olmuştur. 
Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyen İkon Mutfak, yıllardır sürdürdüğü ve her geçen gün geliştirdiği “gerçek butik hizmet” anlayışıyla estetik, uzun ömürlü ürünler tasarlamakta , satış öncesi ve sonrası hizmeti ile kullanıcısına, sahip olduğu ürünlerden maksimum düzeyde yararlanma imkanı sunmaktadır.
 
İkon Mutfak showroomumuzda sergilediğimiz ürünlerin yanı sıra, konusunda deneyimli mimarlarımız tarafından ücretsiz keşif ve projelendirme hizmeti vermekteyiz.  Mutfakların artık yemek pişirmekten öte, bir yaşam alanına dönüştüğü günümüzde, ürün yelpazesini genişleten firmamız, çok farklı tarzlarda ve müşterinin önerileri ile şekillenen mekanlar  yaratmaktadır.